WitamyWitamy na najlepszej sieci GramTo.pl! Zapoznaj się z Regulaminem!

BondiWariat

Administrator

Zawartość

137

Rejestracja

12-15-2019

Ostatatnia wizyta

Wczoraj, 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty
Informacje o BondiWariat
Tytuł: Administracja
Dołączył: 12-15-2019
Reputacja: 0 [Szczegóły]
Dodatkowe informacje o BondiWariat
Płeć: Mężczyzna

Pytanie dnia #24

Wczoraj, 08:02 PM Odpowiedzi: 2

cs 1.6 - dd2
cs:go - mirage

podanie ;3

Wczoraj, 06:24 PM Odpowiedzi: 13

Dobre parę lat temu miałem 3 bądź 4 dobrze prosperujące serwery, Admini w Waszym wieku NIGDY się nie sprawdzili - niestety. Administracji brakuje to fakt, ale jeśli będzie administracja zapełniana ekipą w Waszym wieku to będzie syf. Macie ten problem, że jesteście młodzi i żeby dać Wam szanse Właściciel musi być Was pewny - mi osobiście musielibyście udowodnić, że jesteście ogarnięci.
W jakim sensie? Chciałbym zobaczyć w jaki sposób zachowujesz się na serwerze, jakie masz podejście do innych graczy. Można zgłaszać i zgłaszać? A kiedy zgłaszałeś? Admin nic nie robi? Piszesz skargę. Proste i tym sposobem udowodniłbyś mi, że nie mam racji. Podtrzymuję decyzję, ostateczną decyzję podejmuje Właściciel.

Liga Haxball + nagrody

Wczoraj, 06:16 PM Odpowiedzi: 4

Jestem w stanie załatwić serwer pod jakiś turniej, ale to by trzeba było więcej osób, turniej 1vs1 na arenach? Średnio ktoś tam musi mieć szanse żeby coś wygrać a tak to tylko Sax będziesz wszystkie nagrody kradł, no chyba, że ja też bym grał xD Tutaj jest sprawa odnośnie tego haxballa, turniej cs 1.6/go to oddzielny temat, który prawdopodobnie poruszę bo nawet nie pomyślałem o tym xD

podanie ;3

Wczoraj, 06:14 PM Odpowiedzi: 13

Koledzy napisali wspólnie podanie, dwóch nowych tak młodych adminów? To samo co pisałem w poprzednim, niestety na NIE. Wykazać się !

Podanie o Admina

Wczoraj, 06:12 PM Odpowiedzi: 5

-nieestetyczne podanie
-WIEK!!!
-Status GT???
-Doświadczenie
Przy tak młodej administracji zawsze robi się syf, moim zdaniem żeby ktoś tak młody dostał admina powinien się jakoś wykazać bez admina.