WitamyWitamy na najlepszej sieci GramTo.pl! Zapoznaj się z Regulaminem!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
The Witcher
Big Grin 
'Ceadmil'

(Temat bez spoilerów, jeszcze)

Może zaczniemy od tego.
Słucham was, użytkowników forum co macie do powiedzenia na temat nowego, świeżutkiego tematu dotyczącego naszego widźmina.
Podoba wam się adaptacja Andrzeja Sapkowskiego, czy jesteście bardziej za książkami ww. autora, czy za grami produkacji CD Project Red?

Osobiście jako "mały fan" wiedźmina, nie czytając książki ale grając w Wiedźmina 3, serial strasznie przypadł mi do gustu. Jak wiadomo chronologia początku serialu. Nie byłem w stanie zrozumieć jej na początku, jednak po chwili wszystko stało się jasne. Osobiście serial polecam każdemu kto chociażby grał w wiedźmina, czy czytał książki. Wiadomo serial nie zawsze przypadnie komuś do gustu, chociażby dlatego, że wiele rzeczy nie zostało pokazanych w I sezonie serialu, ale zgadując jak fabuła się potoczyła, wiele wątków z sagi czy opowiadań na pewno znajdzie się w serialu. Pierwszy sezon jest oparty na opowiadaniach z książki autora, co wiąże się z tym, że nie ma nic związanego z wiedźminem 3. Następne seriale mają być na podstawie sag i opowiadać prawdopodobnie o głębiej o relacji Gwynbleidd z Cirillą. Uważacie, żę to ma być następna "Gra o Tron"? 

Opowiadajcie o wszystkim co możliwe, od królowej Calanthe, Myszorowa, Cirilli, Yennefer, czy Triss.
Chcecie poznać Vesmira, lub historię Visseny, matki Geralt'a w serialu? Z chęcią poznam wasze opinie na temat serialu, obsady, fabuły i tego co miało by się pojawić w najbliższych sezonach Wiedźmina od Netflix'a. Napiszcie czego wam brakuje, a co wam sprawiło przyjemność przy oglądaniu nowej twórczości od Netflix'a.

[Obrazek: TheWitcher_plakat-655.jpg]
-
-
-
-
Va faill
(żadnych spoilerów pod tym tematem, znajdzie się od tego osobny post ;))

Odpowiedz
Też nigdy nie czytałem książki ani nie zagrałem w gierkę, lecz nawet i bez tego serial potrafi wciągnąć, osobiście polecam! ;) Minusem jest 8 odc, a następny sezon 2021 :(

I na dole w załączniku mały żarcik xD

Załączone pliki
.jpg   80558797_1659269660864235_8099900684909936640_n (2).jpg (Rozmiar: 93.23 KB / Pobrań: 5)
Odpowiedz
Nie czytałem książki, ale moja kobita czytała i mi ją opowiadała codziennie xD w grę jak zacząłem grać to stwierdziłem że to jest najlepsza gra ze wszystkich istniejących gier... po prostu do*ebana ;D Każdy z moich znajomych mówił że serial to dno totalne po zwiastunach, ja jednak miałem cichą nadzieję, że nie będzie tak źle. Przeraziłem się tylko na początku serialu i myślałem że faktycznie to będzie ciulowe, lecz jednak jestem bardzo zadowolony i czekam już zniecierpliwiony na drugi sezon. Nie pasuje tylko w tym serialu Fringilla i Triss no ale wiadomo, nie każdą postać jest możliwość dobrze obsadzić. Polecam !!! Toss a coin to your Witcher ;D
Odpowiedz
Oglądam Wiedźmina na Netflixie i powiem, że nawet fajny serial im wychodzi, a najbardziej podoba mi się urocza Jeneffer/świnka :) :D
Odpowiedz
Ja osobiście nie grałam w Wiedźmina ani nie czytałam książki ale serial obejrzałam. Oglądałam go z menem, który uwielbia tą gierkę więc cały serial miałam z komentarzami dodatkowymi typu co się zgadza a co nie koniecznie. Najbardziej przeżywał chyba aktorkę grającą Triss. Ogólnie uważam, że serial jest ciekawy mimo że parę razy się pogubiłam i chętnie zagram sobie w gierkę. Jednakże szkoda, że trzeba tak długo czekać na kolejny sezon.
Misia
[Obrazek: 68888200-897433757289686-956507917106806784-n.jpg]
:heart:
Odpowiedz
No triss z wyglądu to ogólnie tragedia, gdzie ta ruda baba co zawsze się oglądało w Wieśku :( Ale aktorstwo na plus :)
Odpowiedz
moim zdaniem gorzej z Fringilla, ale i tak uważam zajebisty serial. I nie może być 1do1 z książką gra też nie jest 1do1 z książką i jest zajebista bo w sumie CD project red jest zajebiste :D
Odpowiedz
(01-07-2020, 12:44 PM)BondiWariat napisał(a): moim zdaniem gorzej z Fringilla

*ble ble* tak dosłownie zmarnowali wizerunkowo postać, czuć od niej grozę, tak, ale z wyglądu raczej xD
Odpowiedz
Ja tylko słyszałam najwięcej lamentowania nad Triss więc ewidentnie ta postać się nie podoba ludziom którzy grali w tą grę. Dodatkowo słyszałam, że którąś postać miała grać murzynka więc też ciekawie :D
Misia
[Obrazek: 68888200-897433757289686-956507917106806784-n.jpg]
:heart:
Odpowiedz
(01-07-2020, 03:30 PM)Misia napisał(a): Dodatkowo słyszałam, że którąś postać miała grać murzynka więc też ciekawie :D.
I my o niej gadamy xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości